• Titulinis
  • Grupės naujienos
  • SEB bankas įmonių grupei „EIKA“ suteikė 18 mln. litų paskolą
    SEB bankas įmonių grupei „EIKA“ suteikė 18 mln. litų paskolą. Paskola bus skirta „Santariškių namų“ gyvenvietės Vilniuje plėtrai, taip pat – daugiabučių statybai  sostinės Pilaitės rajone.
     
    „Teigiamų požymių būsto rinkoje daugėja, o profesionalių, ilgalaikę patirtį rinkoje turinčių nekilnojamojo turto plėtotojų įgyvendinami daugiabučių projektai Vilniuje yra vieni patraukliausių. Esame pasirengę teikti finansavimą ir prisidėti įgyvendinant perspektyvius nekilnojamojo turto projektus“, – sako SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Aivaras Čičelis.
     
    Į Vilniuje įgyvendinamus nekilnojamojo turto projektus Pilaitėje ir Santariškėse „Eika“ šiais metais planuoja investuoti daugiau kaip 45 mln. litų.
     
    Į „Santariškių namų“ plėtrą bendrovė šiemet ketina investuoti 18 mln. litų.  Šiuo metu Santariškėse statomi mažaaukščiai daugiabučiai namai „Gilė“, kuriuose naujakuriai įsikurs jau šią vasarą. Visame „Gilių“ kvartale numatyta pastatyti 190 butų. Šalia Verkių parko statomi ir sublokuoti individualūs namai „Miglė“. Iki metų pabaigos planuojama pastatyti dvylika tokių namų. Iš viso šiemet Santariškių gyvenvietėje turėtų iškilti apie 80 naujų butų ir kotedžų. Iki 2015 metų numatyta pastatyti dar apie naujų 200 butų, prekybos ir paslaugų centrą bei užbaigti visos Santariškių gyvenvietės statybą. Joje 2015 metais gyvens apie 1 150 šeimų. 
     
    Į daugiabučių namų ir prekybos centro Pilaitėje statybas bendrovė planuoja investuoti daugiau kaip 27 mln. litų. Šiuo metu Pilaitėje „Eika“ baigia statyti devynių aukštų 71 buto namą, vykdo naujo septynių aukštų 42 butų namo ir antrojo daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės etapo statybos darbus. Taip pat šiais metais Pilaitėje planuojama pradėti statyti  5 000 kvadratinių metrų ploto prekybos centrą, kuris duris turėtų atverti kitais metais. Iki 2015 metų „Eika“ Pilaitėje iš viso planuoja pastatyti apie 250 naujų butų.
     

    Daugiau informacijos:



     

    Arvydas Žilinskas

    SEB banko ryšių su žiniasklaida vadovas

    Tel. (8 5) 268 1198, 8 687 04 052

    E. paštas arvydas.zilinskas@seb.lt

    www.seb.lt

     

     

    Domas Dargis

    „Eika“ Plėtros direktorius

    Tel. (8 5) 251 42 53

    E. paštas domas@eika.lt

    www.eika.lt

     



    Apie „EIKA“ įmonių grupę
    1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį.
     
    Apie SEB
    SEB yra pirmaujanti Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupė. Būdamas ilgalaikių ryšių su klientais banku, Švedijoje ir Baltijos šalyse SEB konsultuoja klientus finansų klausimais ir teikia jiems universalias finansines paslaugas. SEB grupei priklausančių bankų Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir Vokietijoje pagrindinės veiklos sritys yra verslo ir investicinės bankininkystės paslaugos verslo klientams ir institucijoms. SEB grupėje dirba apie 17 tūkst. darbuotojų. Išsamiau apie SEB skaitykite www.sebgroup.com.